آیا ازدواج با مرد متاهل درست است؟

مسئله دوستی و ازدواج با مردان متاهل به عنوان یک پدیده اجتماعی برخی از زنان مجرد یا مطلقه را آزار می دهد و در واقع یک آسیب اجتماعی است.

 

اگرچه رابطه بین دختر و مرد متاهل بدون اجازه سرپرست خلاف شرع است ، اما با این وجود گرفتار شدن در اسراف برخی از مردان ، در وضعیت همسران دوم و چند همسر و خشونت برآورده کننده نیازهای غیر طبیعی به صورت روابط پنهان ، که به هیچ وجه قانونی و منطقی نیست ، این واقعیتی است که به ندرت در جامعه دیده می شود و نیاز مبرم به هشدار به خانواده ها وجود دارد.

 

تصمیم زنان برای مهربانی و کمک به مردان متاهلی که از زندگی اول زندگی خود ناراحت هستند یکی از دلایلی است که برخی از زنان تسلیم این رابطه می کنند و برخی از آنها معتقدند که مردان به آنها پناه می برند. اما باید گفت که این داستان و فرار از واقعیت و چالش تنها با گفتگو با همسر حل می شود و هر چقدر هم که یک مرد یک همراه همیشگی باشد ، موقتی است و فقط زن می تواند به شوهر خود اطمینان دهد.

 

شاید وقتی ازدواج مجدد اتفاق می افتد ، زمانی که به جای حل مشکل می توانید از مشکل گریزان شوید ، دوستی های پنهانی با افراد مختلف تکرار شود و بنابراین یافتن پناهندگی بهانه خوبی برای این امر نیست.

 

این روابط محکوم به شکست است

در مورد ایجاد علاقه در این مردان باید گفت که نه تنها چنین علایقی واقعی نیستند بلکه در بیشتر موارد شکل گیری چنین علایقی در زنان به دلیل نیاز به همدلی ، وابستگی شدید و توهمات ناشی از عواملی مانند . کمبود عشق ، محبت و تنهایی باعث ایجاد خسارات زیادی به فرد و خانواده مردان متاهل می شود.

 

بدون شک ، چنین روابطی محکوم به شکست است و حتی اگر رسمی و قانونی شود ، مشکلات و مشکلات آنها چندین برابر ازدواج های دیگر است.

آیا ازدواج با مرد متاهل درست است؟

در حالی که علاقه به مردان متاهل در جامعه امروز معمولاً معطوف به حمایت عاطفی و تأکید بر زودگذر بودن آن است ، وقتی ازدواج و رابطه جدیدی با ویرانه های زندگی قبلی شکل می گیرد و اصول آن رعایت نمی شود ، هرگز موفقیت آمیز نیست. او معمولاً بندرت زنده می ماند ، اما اگر شوهر همه عوامل را در نظر بگیرد و دلیل قانع کننده ای برای جلب رضایت همسر دوم خود داشته باشد ، می تواند زندگی آینده خود را کامل و پایدار کند.

 

ازدواج با یک مرد متاهل ، دوستی و ازدواج با یک مرد متاهل

عواقب ازدواج با یک مرد متاهل

 

خود را به جای شوهر اول خود قرار دهید

گاهی اوقات زنان به دلیل نیازهای زندگی ، هزینه های زندگی و غیره از همسر دوم مرد خوشحال می شوند ، اما اگر دلیل ازدواج آنها علاقه و هیجان است ، باید علاقه به یک مرد متاهل و عواقب آن را در نظر بگیرند. به این فکر کنید که آیا شوهر آنها دوست دارد در آینده همین کار را با آنها انجام دهد؟
چاپ ، تبلیغات و عکاسی ، تبلیغات

 

بهتر است خود را به جای مرد اول مرد موردعلاقه خود قرار داده و سپس رابطه آنها را ادامه داده یا ترک کنید. هنگامی که یک زن متوجه این موضوع شود ، دیگر تهدیدی برای سلامت روان و ضربه روحی وجود ندارد.

 

ارزششو داره! ؟

از دختران طلاق گرفته یا زنانی که با مردان متاهل دوست بوده اند ، خواسته می شود که درباره مسائل ذکر شده واقع بینانه بیندیشند ، خواه یک مرد متاهل و یا یک مرد متاهل که ناشناخته است ، واکنش دیگران و همسرش پس از یادگیری این رابطه هر چه با شما رابطه داشته باشد ، شایستگی یا ارزش آن را دارد که شما عاشق او شوید ، به او علاقه پیدا کنید ، برای او هزینه کنید ، سرمایه جوانی خود را برای او هدر دهید و بهترین دوره زندگی خود را برای او نابود کنید و فرصت ازدواج خوب را از دست دهید.

 

ازدواج با یک مرد متاهل ، دوستی و ازدواج با یک مرد متاهل
دلبستگی به یک مرد متاهل و عواقب آن

 

ازدواج غیرمعمول را قبول نکنید

بدون شک همه انسانها به مرحله ای از زندگی می رسند که نیازهای عاطفی آنها بیش از نیازهای مادی پر رنگتر می شود ، به عبارت دیگر وجود صلح در زندگی مشترک از اهداف ازدواج است و اگر این صلح وجود نداشته باشد ، ثروت. و مادیات جذابیت خود را از دست خواهد داد؛ البته این واقعیت وجود دارد که در حال حاضر همه جوانان برای ازدواج مناسب نیستند و بسیاری از جوانان مانند شما درگیر این مسئله هستند ، اما به همین دلیل شما نباید ازدواج های نامعقول را بپذیرید.

 

بنابراین ، من به شما توصیه می کنم صبور باشید ، راضی باشید و با ازدواج نامناسب مشکلات روحی و روانی خود را چند برابر نکنید. به محض اینکه به نامناسب بودن این تصمیم اشاره کردید ، نشان می دهد که به نوعی مجبور به پذیرش آن هستید ، در حالی که اگر کمی مثبت اندیشید ، می فهمید که واقعاً نباید این کار را برخلاف میل خود انجام دهید.

 

در پایان باید بگویم که ۲۷ سال سن زیادی ندارد و با این وجود باید امیدوار باشید که با توکل به خدا فرصت های بهتری برای ازدواج خواهید داشت.

منبع:
https://www.beytoote.com/wedlock/danestani/right8-married-man.html

درباره‌ی ایران

حتما ببینید

آیا جنین در رحم مادر گریه می کند؟

آیا جنین در رحم مادر گریه می کند؟

آیا ممکن است جنین در رحم گریه کند؟ بسیاری از والدین در دوران بارداری این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *